Dana Morávková

Dana Morávková je divadelní a televizní herečka, choreografka, dříve také baletní tanečnice, která přijala pozvání na Setkání pod lípou, při kterém ji vyzpovídá Rejža David Kříž. Tohoto hosta doprovodí další hvězdný host, kterým je manžel Dany Morávkové.  Nebudou chybět ani nejstarší D.A.V.Aci. Doufáme, že si s námi užijete v neděli 19. června 2022 v 19:00h stejně poetickou a jedinečnou atmosféru, jakou jsme zažili v loňském roce s hercem a moderátorem Janem Čenským. 

Bára Štěpánová

Bára Štěpánová je divadelní, filmová a televizní herečka, kterou si pro své westernové představení "Jedna statečná" vybrala D.A.V.Acká mládež. Rousínov navštíví v úterý 21. června 2022a již se na Vás velice těší. Stejně jako herečka Ivana Jirešová při loňském ročníku festivalu. 

Hosté II. ročníku festivalu

Jan Čenský (* 1. května 1961 Praha) je český divadelní, filmový      a seriálový herec, dabér a moderátor.  Širokému publiku je znám jak ze svých rolí pohádkových princů (Princové jsou na draka), filmů (v roce 2019 Špindl 2), tak televizních seriálů (v posledních letech je to především postava MUDr. Davida Suchého v seriálu Ordinace v růžové zahradě). Významnou měrou je spjat s moderátorským postem Miss České republiky. Jako soutěžící se zúčastnil prvního ročníku televizní soutěže Stardance. Působí jako lektor herectví a rétoriky.


Ivana Jirešová (narozena 15. července 1977 v Písku) je česká divadelní a televizní herečka, absolventka Hudebně dramatického oboru Pražské konzervatoře. Veřejnosti je známa nejen jako charismatická barmanka Lucie Vágnerová v seriálu Ordinace v růžové zahradě, ale také představitelka muzikálových rolí v pražských divadlech. V rámci druhého ročníku rousínovského divadelního festivalu přijala záštitu nad představením D.A.V.Acké mládeže.